Adından başka bir yerde Komünizme dair en ufak bir şey bile barındırmayan Sosyal Şoven, Kemalist, saray partisi TKP çizgisini aynen korumaktadır!

Kendilerinin Mustafa Suphi’nin son neferi (!) olarak gören bu casus oluşum, geçen günlerde attığı Tweetle gündeme düştü. Bu sözde Komünist partinin MK üyesi Orhan Gökdemir, daha önce bir yazısında Mustafa Suphi’nin cinayete kurban gitmesini bir kukla devlete tercih ettiğini söylemişti. Bu Sosyal Şoven Stalinist, süslü püslü laflarıyla insanları aptal yerine koymaktadır. Bu Kemalist bozuntularının ağzından işçi hakları düşmez ama iş icraata gelince Nazım Hikmet Kültür Merkezinde sigortasız işçi çalıştırırlar. Ayrıca Kültür Merkezinin hemen yanında kurup, işlettikleri Güneşin Sofrası adlı bir meyhane de var!

TKP Genel Sekteri Kemal Okuyan ise hala Kemalizm ve Solculuğun ayrılamayacağını iddia ediyor, Mustafa Kemali göğsüne aldığını ilan ediyor. Böylece kendisinin neyin nesi olduğunu gözler önüne seriyor.

İçtikleri rakıdan hala ayılamamış olan TKP üyeleri ise bu yapılan saçma sapan açıklamaları utanmadan savunabilmektedirler. Marksizmden nasibini almamış bu şahıslar, bu yaptıklarını kendilerini kamuoyuna şirin göstermek için yaptıklarını da utanmadan sıkılmadan söyleyebilmektedir. Peki o zaman halkın gözünde iyi görünmek için o ismini kirlettiğiniz Komünist sıfatını da çıkarın ve yerine Kemalist koyun! Çok daha iyi örgütlenirsiniz ve renginizi daha dürüst bir şekilde belli etmiş olursunuz.

Parti üyeleri, Stalinizme aşırı bağlılığıyla tanınır. Stalin hakkında yapılan her yorumu Nazi Propagandası (!) diye karalarlar. Bu bağlılıkları sebebiyle Stalin’in eşcinselliği yasaklamasını, karma eğitimi kaldırmasını, kürtajı yasaklamasını, yaptığı katliamları savunacak kadar ileriye gitmişlerdir. Parti üyeleri Lenin’in serbest bıraktığı Eşcinselliği yasakladığı için, Lenin’i çiğneyip, Stalin’in bu yaptığını “Dönemin şartları” diye savunabilecek kadar alçalmıştır.

Kendi “iyi niyetlerine” kanıt olsun diye, göz boyamak için kurdukları LGBTİ+ örgütlerini gösterseler bile daha önce görüştüğümüz LGBTİ+ bireyleri TKP’lilerin gösterdiği homofobik tavırlardan dolayı dert yanmakta ve Marksizme uzak durmaktadır.

Komünist ismine sürülebilecek en pis lekeleri süren bu Kemalistler, sarayın uşakları, Sosyal Şovenler, Stalinciler sadece isimleri yüzünden Marksizme yaklaşan yoldaşları kendilerine çekmekte ve bu pislik düşüncelerini onların beynine aşılamaktadır. Bu üyelerden bazıları bu Kemalist söylemler nedeniyle partiyi terk etmektedir.

İçimizdeki bu sınıf hainleri tüm pisliklerini ortaya sermeye devam etmektedir. Bu hainlere ve sapık görüşlerine artık geçit vermemeliyiz. Bu yaptıkları elbette unutulmayacak.

TARİH YARGIÇSA İŞÇİ SINIFI İNFAZ MEMURUDUR!